GSD Eximal Eximer UV Light System

Vitiligo ve Psoriasis için altın standart
Taşınabilirlik, ağrısız uygulama, yan etki yok
Büyük ışık boyutu / yüksek enerji
Etkin ROI 

Giriş

308nm Excimer UV-light sistemi, XeCI'yi aydınlatma olarak kullanarak, T hücre apopitozunu indüklemek ve doğru tedavilerle birçok cilt hastalığı için etkili olduğu kanıtlanan pigment sentezini geliştirmek için tek oranlı excimer ışıktır. Vitiligo, Psoriasis ve diğer cilt hastalıklarının tedavisinde, mükemmel etkinlik, kısa tedavi kürü ve daha az yan etki nedeniyle en etkili yol olarak kabul edilmektedir.

  1. Birçok yerli ve uluslararası buluşlar ve faydalı model patentleri, Eximal'in daha güvenli, daha etkili ve daha esnek olmasını sağlar.
  2. Tedavi sırasında hiçbir tüketim malzemesi yoktur.
  3. Eximal, yüksek teknolojisiyle cildin sorunları için hizmet üreten birinci sınıf kurumlar öncelikle tercih nedenidir. 

Teknoloji Açıklaması

Eximal'in ışık kaynağı, elektrik etkisi altında Xe atomu ve Chlorin atomundan oluşan bir moleküldür. Chlorin atomu, Xe atomundan bir elektronu kabul edebileceği için, iki atom aktive olur ve dengesiz bir kombinasyon halindedir, böylece tek oranlı excimer ışığı üretilir.

Sedef Hastalığı

Araştırma sonuçları: hastaların % 81'inde, 10 defadan az tedavide % 74'ün üzerinde eliminasyon oranı elde edilebilmektedir; Hastaların % 55'inde 10 defadan az tedavide % 92'lik bir etkililik elde edilebilmektedir.

Egzama

Klinik veriler şunları göstermektedir: Hastalar 15 kez tedaviden sonra % 82.4, 10 kez tedaviden sonra % 67,9 ve 5 kez tedaviden sonra %41.9 oranında etki edilebilmektedir.

Avantajları

Güvenlik

308nm tek dalga boyudur, zararlı ışık içermez. Yan etkileri yoktur. Ağrısız uygulama imkanı sunar. Çocuklar için uygundur.

Taşınabilirlik

Değişken tedavi ucu, doktorun farklı hastalıklı bölümleri aydınlatmasını ve tedavi etkinliğini büyük ölçüde artırmasını sağlar. Büyük ışık boyutu / yüksek enerjili spot seçimi içindir. Uygulama süresini azaltmak için etkili olan ışık boyutu, 25.62 cm2'dir. Bu arada, spot çeşitliliği farklı hastalıklı alanda tedavi çeşitliliği sağlar ve çalışma verimliliğini artırır.

Yüksek enerji

Maksimum enerji yoğunluğu, 6 kez MED enerjisine hızla ulaşabilen ve anında etki sağlayan 6000mj/cm2'dir.

Teknolojik Zeka

Çeşitli tedavi modlarını çalıştırmak, tedavi doğruluğunu ve kullanıcı tanımayı artırmak için kullanıcıya uygun akıllı denetleyiciye sahip 10.4 inç geniş dokunmatik ekran.

Etkili ROI

Eximal, tedavi sırasında herhangi bir sarf malzemesi gerektirmeyen yüksek maliyetli bir cihazdır

Özellik NB UVB 308 nm Excimer Lazer 308 nm Excimer-UV ışığı
Etki Sıradan Belli  
Güvenlik Yan etki ve advers reaksiyon Güvenli  
Tedavi süresi Birkaç ay 10-15 dakika  
Tedavi etkinliği Düşük enerji;uzun ışınlama süresi Küçük ışık boyutu; uzun ışınlama süresi Ayarlanabilir büyük ışık boyutu; yüksek enerji; kısa ışınlama süresi
Uygunluk Güçlü fototoksisite; çevreleyen sağlıklı cilde zararlı  Tek dalgaboyu; derin penetrasyon; yüksek etkinlik; radyasyon zararından sağlık cildi koruma  
Tedavi bölgesi Yüz kenarı ve kırışık bölgeler için yararsız  Yüz kenarı ve kırışık bölgeler için yararlı  
Sarf malzeme Bazı bölgeler için sarf malzemesi gerekli Sarf malzemesi gerekli Sarf malzemesi yok

GSD Eximal Eximer UV Light System Ürün Klinik Bilgiler

Mega Medikal Mega Medikal Mega Medikal Mega Medikal Mega Medikal Mega Medikal

GSD Eximal Eximer UV Light System Ürün Tanıtım Videoları

Test

Form Gönderimi

Tamam