PROJE
 
Estetik ve güzellik merkezleri, sağlıklı yaşam klinikleri ve benzerlerinin kurulacağı bölgenin analizi, bölgenin hizmet ihtiyaçları, potansiyel işyerlerinin görülmesi, binanın mimari projelendirilmesi, personel tasarımı ve temini, satış – pazarlama metotlarının tespiti ve oluşturulması, işletme sisteminin dizaynı ve kontrolü detaylı olarak tarafımızdan müşterilerimize sağlanmaktadır.
EĞİTİM
 
Çalışacak tüm personelin eğitimi, formasyonları Flavius eğitim merkezlerinde gerçekleştirilmektedir. Dönemsel olarak ta seminerler ile eğitim içerikleri geliştirilmektedir.
DANIŞMANLIK
 
Gerek işletmelerin inşa edilmesi, gerek inşa halindeki işletmelerin kalite, hizmet ve verimlilik dönüşümlerinin artırılmasına yönelik olarak danışmanlık hizmetleri gerçekleştirilmektedir.
SATIŞ ve PAZARLAMA
 
Firmamızın sahip olduğu temsilcilikler ile dünyada üretilen güzellik ve estetik teknolojileri ülkemize ithal edilmekte ve dağıtımı yapılmaktadır.
TEKNİK SERVİS
  Türkiye de ve etraf ülkelerde satışını gerçekleştirdiğimiz cihazların teknik servisleri Ankara ve İstanbul da bulunan teknik servisimizce gerçekleştirilmektedir. Teknik servisimizin TSE ve cihazlara yönelik bakım onarım yetki belgeleri vardır.